Warszawa, Polska

MAM NA IMIĘ AGATA

Strony internetowe robię od 8 lat. Wystarczająco długo, żeby wiedzieć, co robię. I wystarczająco krótko, żeby nie popaść w rutynę i wciąż lubić to robić.

WSPÓŁPRACA PRZY PROJEKTOWANIU STRONY INTERNETOWEJ

FAJNIE, ŻE TU JESTEŚ!

OD WŁASNEJ STRONY INTERNETOWEJ DZIELI CIĘ JUŻ TYLKO… JEDNA ROZMOWA

🤷‍♀️ Dlaczego tylko nieliczni są naprawdę zadowoleni ze swoich stron internetowych? Bo wynajęte do ich zrobienia agencje pracują rutynowo; najczęściej mają swoje szablony i tylko wypełniają je treścią. Tam czas to przede wszystkim pieniądz.

⌚️ Ja pracuję inaczej.  Jestem freelancerem, więc nie muszę uprawiać taśmowej produkcji i nie potrzebuję przemiału klientów, by utrzymać firmę. Swoim klientom poświęcam maksimum uwagi. Słucham. Nie żałuję czasu. I nie biorę nigdy więcej niż cztery zlecenia naraz — żeby mieć ten czas właśnie. Dbam o dobrą atmosferę – chyba skutecznie, bo większość moich klientów się ze mną zaprzyjaźnia 🙂 

DOŚWIADCZENIE

WAŻNA RZECZ!

Strony internetowe robię od 8 latZaczęłam od własnej (nie tej, na której właśnie jesteś, tylko strony-portfolio z moimi tekstami; przez ponad 20 lat zarabiałam na życie jako dziennikarka). Potem (przez 2-3 lata) robiłam strony znajomym, bo mi to zwyczajnie sprawiało przyjemność. Dopiero później wpadłam, że mogę za to pobierać opłaty.

🎯  Z początku pracowałam czysto intuicyjnie: strona miała być ładna i szybka — i tyle. Dziś jest inaczej: zrobiłam kilka szkoleń z UX (czyli user experience), kilka marketingowych (w końcu strona ma „sprzedawać” Ciebie lub Twoją usługę) i kilka z SEO (czyli optymalizacji strony i treści pod silniki wyszukujące).

🎯 Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pisaniu też mi się przydaje: nauczyło mnie „wchodzić w głowę” odbiorcy i tak formułować przekaz, by dotarł. Stąd nie zdziw się, jeśli będę Ci powtarzać, że strona ma się podobać nie Tobie, a Twojemu odbiorcy – bo nad tym waśnie będziemy pracować.

LAPTOP I DWIE DŁONIE, ŁĄCZĄCE PUZZLE JAKO SYMBOL WSPÓŁPRACY PRZY PROJEKTOWANIU STRONY INTERNETOWEJ
dwa białę ludziki na niebieskich  fotelach rozmawiają - symboliczne przedstawienie WSPÓŁPRACY PRZY PROJEKTOWANIU STRONY INTERNETOWEJ

DLACZEGO JA?

BO ZE MNĄ NIE ZGINIESZ!

🎯 Moja najsilniejsza strona: ROZUMIEM, że Ty nie znasz się na internetach. Dlatego wszystko biorę na siebie — od wyboru i wykupienia domeny, przez wybór odpowiedniej platformy i wykupienie hostingu, po wybór i instalację potrzebnych dodatków, projekt strony i wdrożenie Ciebie w jej użytkowanie.

  A po wszystkim zapewnię Ci półroczną opiekę. Co to znaczy? Ano to, że odbiorę od Ciebie każdy telefon i odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania. Pomogę też w aktualizacji strony.

Ponieważ nie pracuję taśmowo, traktuję moich klientów jak podopiecznych. Zależy mi na ich sukcesie. Poświęcam im więcej czasu, niż to ekonomicznie opłacalne — i pewnie nigdy nie będę przez to bogata 🤷‍♀️. Ale przynajmniej i ja, i Ty będziemy mieć fajną współpracę i satysfakcję.

TWOJE ZADOWOLENIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

Mam nadzieję je osiągnąć dzięki dotychczasowym doświadczeniom, nastawieniu na najlepsze efekty oraz synergicznemu łączeniu umiejętności z różnych dziedzin (słowo pisane, SEO, marketing). Mój model pracy to współpraca, bo rosnę razem z moimi klientami.

w

TWOJE POTRZEBY

Potrzebujesz prostej strony? A może sklepu internetowego? Chcesz stronę w jednym języku czy dwujęzyczną? Wszystko da się zrobić! 

OPTYMALIZACJA

Projektowane przeze mnie strony są przyjazne SEO: to, co wychodzi spod mojej ręki ma wdrożone on-page SEO.

dobry projekt

Strony mają być estetyczne, ale też zrozumiałe dla odbiorcy, który powinien szybko i łatwo znaleźć to, po co przyszedł. 

POPATRZ TYLKO:

TO SĄ „MOJE” STRONY

📌 Tutaj możesz zobaczyć kilka moich ostatnich realizacji. Są to realizacje z ostatnich dwóch lat. Oczywiście, nie wszystkie 🙂 Ale nie o to przecież chodzi, żeby wrzucić wszystko, a raczej, żeby pokazać przekrój tego, co robię.

📌 Dlatego znajdziesz w tej prezentacji sklepy internetowe (trzy przykłady), dwujęzyczną stronę ginekologa, przyjmującego w Dublinie czy stroną z powieścią w odcinkach (pierwsze 10 odcinków można przeczytać za darmo, za pozostałe 64 trzeba delikatnie zapłacić). Jest to strona typu „membership”, czyli z płatnym dostępem do treści (tak, to też potrafię zrobić).

📌 Umiejętność pisania w sposób zrozumiały, dobre porządkowanie materiału oraz znajomość podstaw SEO pozwalają mi tak rozplanować treści na stronie, by była ona przyjazna zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek.

📌 W pracy korzystam z różnych narzędzi. Naprawdę przeróżnych 🙂 Mam narzędzia, pozwalające:

📎 tworzyć interaktywne banery,

📎 robić krótkie filmiki i ciekawe animacje,

📎 sprawdzać potencjał SEO dla słów i fraz kluczowych oraz konkurencję,

📎 robić reklamy na media społecznościowe,

📎 robić efektowne prezentacje produktów (włącznie z tzw. mockupami),

📎 robić interaktywne quizy,

📎 zrobić na stronie formularz, pozwalający na rezerwację terminów, a także wniesienie opłaty,

📎 zaprojektować logo.

Nieźle, prawda? Jak widzisz, możemy razem zrobić całkiem sporo!

 

PROFESJONALIZM

Poważnie traktuję swoją pracę!

SZYBKA REALIZACJA

Standardową stronę, bez udziwnień, możesz mieć w ciągu tygodnia!

DOBRE WSPARCIE

Będę z Tobą i pomogę na każdym etapie realizacji.

Mockup STRONY SZKOŁY TAŃCA TANECZNIE.PL

Szkoła tańca Anastasiia

Mockup STRONY warsztatu samochodowego Twój Serwis Auto Center

Twój Serwis Auto Center

Mockup strony krolowaemigracja.pl

Powieść w odcinkach, płatny dostęp

mockup strony Warsawswing.pl

Szkoła tańca Warsaw Swing

Mockup sklepu wiatrodyskretni.pl

Sklep internetowy z antybąkową bielizną

Mockup sklepu najzdrowsza-bielizna.pl

Sklep z bielizną na nietrzymanie moczu

Mockup strony feminamc.com

Dwujęzyczna strona ginekologa, Dublin

Mockup sklepu ziarnkodoziarnka.sklep.pl.pl

Sklep internetowy ze zdrowymi wędlinami

Mockup strony terapieznatury.pl

Strona naturoterapeutki

Mockup strony sunnyhair.pl

Strona salonu fryzjerskiego

Mockup strony manufakturatekstu.com.pl

Strona copywriterki

Mockup strony biznesnapoziomie.pl

Strona trenera biznesowego

mockup strony intutrener_pl

Strona trenerki komunikacji

mockup strony boginiwpelni_pl

Strona trenerki rozwoju osobistego

mockup strony intutrener_pl

Sklep z bajkami na zamówienie

mockup strony boginiwpelni_pl

Strona psychoterapeutki

MOI KLIENCI

MNIE CENIĄ!

Skąd o tym wiem? • Bo są zadowoleni ze współpracy i mówią o tym. • Bo wracają do mnie z różnymi problemami, które „wyskoczą” w przyszłości. • Bo utrzymują ze mną kontakt. • I bo POLECAJĄ MNIE swoim znajomym.

Współpraca z Agatą to sedno dobrej relacji, w której można liczyć na rzetelność, kompetencje, terminowość. Agata zrealizowała dla mnie zrobienie strony internetowej. Wszystko miałam dobrze wytłumaczone, uzasadnione. Strona ma starannie przygotowany układ, sprawnie działa, jest responsywna, z uwzględnieniem słów kluczowych. Mam również usługę serwisowania strony, wszystko jest w terminie aktualizowane. Polecam!

Olga Król-Bech, gimnastykaintymna.pl

Pełen profesjonalizm, znajomość tematu i korzystne rozliczenia. Ja jestem laikiem, jeśli chodzi o sprawy budowania stron i techniczną stronę działania internetu. Jestem zadowolony, że nie muszę się tego uczyć, bo nie mam zamiaru i nie chcę — ale mam Agatę, która zna się na tym i robi to dobrze. I ja już się nie muszę martwić, że coś nie będzie grało.

Andrzej Zioła, twojserwis.waw.pl

Agata to rzetelność i terminowość. Rozumie i poważnie traktuje potrzeby klienta, potrafi bez trudu postawić się na jego pozycji, więc udaje jej się perfekcyjnie łączyć funkcję, jaką dana strona ma spełniać, z estetyką; całość wychodzi logiczna i harmonijna. Podoba mi się jej dbałość o szczegóły, w których jak wiadomo, tkwi tzw. diabeł. Jest przy tym komunikatywna, co czyni współpracę z nią bardzo przyjemną. Miałam okazję przekonać się kilkakrotnie.

Justyna Zejdler, krolowaemigracja.pl

Wspaniała profesjonalistka pełna pasji i zaangażowania. Matka mojej strony internetowej i fantastyczna Pani redaktor. Teksty zredagowane przez Agatę zachwycają bogatym słownictwem z jednoczesną prostotą przekazu. Świetnie motywuje do działania i sprawia, że dbanie o swoje interesy w necie jest łatwe proste i przyjemne.

Anna Makowiecka, warsawswing.pl

Dobra strona internetowa zaczyna się od wyboru właściwego projektanta. Wiedza o tworzeniu ma być nie tylko połączona z kreatywnością, przejrzystość z funkcjonalnością, ale ma być jeszcze coś… Projektant musi wychwycić przekaz odpowiednio do celu, który ma ta strona spełniać. A później jeszcze wszystko poustawia „na zapleczu”, popodłącza, słowa kluczowe pozapisuje, poklika tam, gdzie z zewnątrz nie widać. I już rzeczy “dzieją się same”, a strona staje się efektywna. Dziękuję Agato:)

Elżbieta Król-Szentkirályi, integracjasystemowa.pl

Współpraca wyjątkowa. Cenne i rzadko spotykane otwarcie na potrzeby klienta, duża uważność na to czego chcesz i czego potrzebujesz a przy tym spokojne konstruktywne ustalanie jak może b yć lepiej i efektywniej. cudowne efekty i tylko przyjemność z współpracy. Gdyby każdy biznes był tak przyjemny to życie byłoby przecudne 🙂

Bogdan A., biznesnapoziomie.pl

Szczerze chciałam polecić panią Agatę jako kreatorkę stron Internetowych. Jako osoba niezbyt zaznajomiona z działaniem i projektowaniem stron internetowych całkowicie oddałam się w ręce pani Agaty i chciałam ją wszystkim polecić jako osobę niezwykle kreatywną. Wszystko zostało zaprojektowane od a do z, łącznie z opracowaniem materiałów naukowych oraz wersją anglojęzyczną. Wygląd strony jest estetyczny, przejrzyste zasady korzystania z zakładek. Myślę, że moja strona ma spory wkład w zwiększeniu liczby klientów korzystających z naszych usług!

Monika Antepowicz, feminamc.com

Agata jest jedną z niewielu specjalistek, która łączy profesjonalizm z wysoką kulturą osobistą i indywidualnym podejściem do klienta. Tym, co wyróżnia ją na tle innych to, że klient ma wgląd w każdy element procesu, przez co sam poszerza swoją wiedzę oraz ma realny wpływ na końcowy produkt. Od wielu lat współpracujemy i chętnie z czystym sumieniem polecam ją moim klientom. Jej połączenie doświadczeń z różnych obszarów zawodowych dopełnia skuteczność jej rekomendacji do wdrożenia.

Agnieszka Fudzińska, agnieszkafudzinska.pl

Zaangażowanie i odwaga w podejmowaniu niestandardowych rozwiązań to tylko niektóre zalety Pani Agaty, w której ręce oddałam pracę nad moją stroną. Miła atmosfera współpracy oraz terminowość i błyskawiczne reagowanie na wszelkie moje uwagi i natychmiastowe ich uwzględnianie przy serwisie strony. Współpraca z Panią Agatą jest prawdziwą  przyjemnością, kreatywność a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa to cechy, które czynią tę firmę godną polecenia. Dzięki współpracy z Panią Agatą udało mi się znaleźć wielu nowych klientów.

Teresa Bagińska-Krasińska, terapieznatury.pl

Ludzka Strona to usługodawca rzetelny i solidny. Przedstawia jasne zasady współpracy. Dopiero jesteśmy na początku współpracy ale przeniesienie mojej strony internetowej odbyło się błyskawicznie. Zaproponowano mi kilka różnych możliwości rozbudowania strony. W przypadku pytań, wątpliwości czy problemów zawsze mogę liczyć na błyskawiczną reakcję i pomoc. Gorąco polecam tego usługodawcę.

Ewa Klepacka-Gryz, terapivia.com